Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok jól feküdni a...

Nem tudok jól feküdni a fájdalomtól. Milyen pózban feküdjek?

Figyelt kérdés
Most műtöttek tölcsér mellkassal és nagyon fáj két oldalt ahol megvágtak. Minden pózban kényelmetlen ülni/fekudni. (Csak háton fekudhetek) milyen pózban kellene feküdnom?

2018. jún. 13. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat sajnos ez ilyen az elejen egy ket het elteltevel el fog mulni kitartas. Baratnőm is hasonlo helyzetben volt neki ugy volt kenyelmes hogy egy kicsit felülő fekvő formaban aludt de ez sajnos mindenkinek mas kitartas kesobb jobb lesz :)
2018. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 9opal válasza:

Nekem ezek a fájdalmak körülbelül 2 és 3 héten belül kezdtek múlni, csak nekem az egész mellkasom égett a fájdalomtól.... Póz meg igen.. Annyira az a baj nem számít... Nekem az egyetlen ami számított, az a fájdalomcsillapító volt, amikor beadták, akkor tudtam aludni.

De ahogyan az előttem lévő is írta.. "kicsit felülő fekvő forma" tényleg jól esik, de csak komótosan vele.

2018. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) eltelt 2-3 het és már az oldalamon is tudtam feküdni.
2019. márc. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!