Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már nyugtató/fájdalom...

Voltatok már nyugtató/fájdalomcsillapító-függők? Le tudnátok írni nekem, hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés
Regényt írok, és ahhoz jelentene nagy segítséget. Persze webbetegeztem már, de kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra is. Köszönöm előre is, menni fog a zöld pacsi! :)

2018. jún. 14. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Keményen gyógyszer-és alkoholfüggő lettem. Leginkább altató-és szorongásoldó jött szóba.

Milyen érzés?? Eleinte jó, ad egy kis eufórikus érzést, de aztán lerombolja az egész életet.

Nem részletezném az egészet, mert akkor gyakorlatilag kapnál tőlem egy teljes regényt, amit én írnék hetekig, hónapokig..

2018. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Évekig szorongásoldó gyógyszertől függtem.

Mivel a bódult állapot elérése volt a cél így nagy adagokat szedtem,nem foglalkoztam semmivel és senkivel,csak a szer volt a fontos.

Csak rossz dolgokat művelt velem,mindenemet elvesztettem miatta!

2018. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!