Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 95/64 a vérnyomásom,77 a...

Ha 95/64 a vérnyomásom,77 a pulzus, majd újra megmérve 92/64,77pulzussal, az nagyon alacsony? Főleg ugy hogy előtte ittam KW-t egy órával?!

Figyelt kérdés
Ezek az értékeim és általában ennyire alacsony szokott lenni,de mivel mostanaban,ha épp nem kell mennem sehova pl hétköznao vgy hétvégén akkor van olyan,higy este 6kor alig birok felkelni.oke h ha hajnali 1kor fekszem le de ez eleg para szamomra.ma is kb felkeltem d.e 11kor es visszaajultam es d.u 5kor is alig birtam felkelni csak probalok ebren.maradni,mondvan mi lesz ejjel,mivan ha nemtudok majd aludni,de azthiszem ezzel nem lesz gond,annyira hulla vgyk es a fejem is faj.persze meg fog jonni,akkor is ez van,h kb egy nap vegig alszom,de ezen a heten 3.ilyen kb....meg hat altalaban ez van h nem birok felkelni barmennyire akarok.ha meg igen akkor kb alig elek kiszakad az agyam,ugy faj a fejem,meg azt veszem eszre h minnel faradtabb vgyk minden mas testreszem is elkezd fajni...es probalok fennt maradni de lefejlem a gepet.ennyire faradt vgyk.neha szedtem b.blokkolot de ma meg azt se szedtem.es azert van h elegendo vizet iszom,bar ha ilyen keson kelek akkor csak a 1.5 liter van meg...mehetek orvoshoz,de nem hiszem,h ezzel bmit tudnak csinalni.olvastam,h sok folyadek+fogyasszak sok sos etelt.hat kiloszamra sozok amugy is mindent....

2018. jún. 16. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Só nem jó, sok folyadék igen. Lassan növeld a mennyiséget, és majd hozzászokik a szervezeted Én a múlt héten kerültem be a sürgősségire, ahol nagyfokú kiszáradást állapítottak meg, holott én azt hittem, hogy eleget iszok...
2018. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom :)!oksi.hat en aprankent tolom a 1.5-2litert.de a ketto ritka mostansag.

Uuuh jesszus.ez durva amit irtal.jobbulast vgy nem is tudom mit szokas ilyenkor irni.es persze sikeres tobb folyadek bevitelt :))!

2018. jún. 16. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kivizsgálás kell szív irányába, ha eddig nem volt! Igyál többet, és a sóból is fogyassz többet, most legalább ameddig nem tisztázódik mitől van ez a túl alacsony keringés? É szívbeteg vagyok és hasonló tüneteim vannak, ha ki vagyok fáradva.
2018. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. :)koszonom. Volt még 2016ban vegre egy normalis kardiologiai vizsgalatom. 24 oras holter.ekg.ultrahang. a holternel vlt vmi 3 masodperces kihagyas meg vlt 1 nagyon magas ertekem is 120koruli vgy nem is tudom mar pulzus ugyileg.vhogy azert mentem el mert ugy ereztem h olyan mash ver a szivem...aztan a surgossegin mindtak h hallanak vmi harmadik hangot vgy mi....nem ertek ehhez es mar felig emlekszem csak.aztan meg megallapitottak,h mitralis prolapsusom van /bar az kinek nincs?!/,meg LGL syndroma es synuss rachicardia.kapram erre concort.5mg-ot kellett vna beszednem,aztan mondtam a dokinak h alapbol alacsony a vernyomasom ezt beszedem meg alacsonyabb lesz.igy mindta h az 5mgot negyedeljem O.O.minden reggel bevettem de mar reg osszevisszaszedem mert nem erzem szuksegesnek..nem erzem azt a szivdobigas erzest...aztan persze a dokim mondta h azert is vgyk faradt mert a szivem erolkodik.vgy a szervezetem??h ha nagyon ver a szivem a szervezet probalja lelassitabi ezaltal farad.bar lehet nagy baromsagokat irok most ide.hat szoval eleg sakk matt helyzet. Alacsony vernyomas kontra betablokkolo es akkor most mit is csibaljunk ezzel a helyzettel?!
2018. jún. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!