Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap hajnalban elviselhetetl...

Tegnap hajnalban elviselhetetlenül elkezdett fájni az egész "hasam" meleget tettünk rá, feküdtem kb egész nap, egyszer hánytam, ittam kamilla teát, a doki azt mondta gyanús, ha rosszabbodik, irány sebészet...Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és most voltam orvosnál, megnyomkodott...azt mondta h. nem tudja megállapítani, és most most pánik van..

Van itt egy orvos aki válaszolna pár kérdésemre? (Vagybélgyanúval kapcsolatban. )


2008. okt. 31. 17:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Tegnap hajnalban elviselhetetlenül elkezdett fájni az egész "hasam" meleget tettünk rá, feküdtem kb egész nap, egyszer hánytam, utánna jobb volt, ittam kamilla teát, meg mindenféle teát.. aztán felhívtuk dokit, mondta h. kúp, mivelhogy 2 napja nemvolt székletem... de nem hatott... most elmentünk hozzá, megnyomkodott... azt mondta gyanús, ha rosszabbodik irány sebészet... valaki??
2008. okt. 31. 17:56
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyreszt itt nem nagyon vannak orvosok. Masreszt ha voltal "igazi" orvosnal, mi kell meg? Egy szemelyes diagnozisnal pontosabbat online senki nem tud adni. Miert nem mesz el a sebeszetre, ahogy az orvosod tanacsolta?
2008. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
próbáld meg a weborvos.hu-n
2008. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt mondta akkor menjek sebészetre HA rosszabbodik... mivel kb fél órája jöttem haza nem rosszabbodot, csak félek...
2008. okt. 31. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálam hasonló volt. Reggel felkeltem, és rettenetesen fájt a hasam, majd hasmenés, hányás. Délután rendelt a háziorvosunk, akihez elmentem. Megnyomkodta a hasam. Mindenáron azt akarta bebizonyítani, hogy nekem vakbélgyulladásom van, de pont ott nem fájt. Adott valami terjesztő anyagot egy receptnélkül kapható fájdalomcsillapítóról. Azt mondta, hogy ha rosszabb lenne, menjek be a sebészetre. Hát estére rosszabb lett, már nem tudtam beszélni sem, úgy fájt. Bent fogtak, bent voltam három napig. A vakbelem remekül érzi magát, viszont kiderült, hogy a gyomrommal volt a baj, csak már kisugárzott mindenfelé. Szóval ha rosszabbul vagy, akkor menj be, és ne várd a csodát!

Ja és itt tényleg nem nagyon van orvos. Egy valaki van valamilyen dr. ...... Krisztián, ha jól tudom, mert egy-két kérdésnél láttam aláírását.

2008. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várd meg, hogy rosszabbul legyél. Legfeljebb feleslegesen teszel egy kört. Szépen bemész a sebészetre, és ott majd a hozzáértő orvosok megállapítják, hogy műteni kell vagy nem. Nem jó ezt az utolsó pillanatra halasztani. Sőt. A vakbélgyulladás, amikor életveszélyes szakaszba ér, már nem is fáj, tehát úgy érzed, hogy javul az állapotod, holott pont ellenkezőleg.
2008. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó válaszoló vagyok. Hát miután megírtam a választ, utána láttam, hogy mit írtál a kommentedben. Ha nem rosszabbodik, akkor szerintem még várjál. De ha tényleg rosszabbul érezd magad, akkor menjetek el. De ne idegesítsd magad, mert akkor biztos nem fog elmúlni a hasfájásod, ha stresszelsz.

Jobbulást kívánok! Remélem elmúlik a hasfájásod, és nem lesz szükség a sebészetre.

2008. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
5. válaszoló vagyok, és csak annyit, hogy az előbb utolsó válaszolót írtam, de utolsó előtti vagyok. Bocsi! :)
2008. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár egész jól vagyok, már csak akkor fáj ha mondjuk nyomkodom .. jó tudom.. ne nyomkodjam :D Remélem nem lesz ebből semmi...köszi mindenkinek :)
2008. nov. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!