Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha állandó erős gázképződéssel...

Ha állandó erős gázképződéssel szenvedek az édesköménytea (vagy kamilla vagy citromfű) segít vagy ront ezen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a táplálkozásod nem megfelelő. Először azon kéne változtatni. Mit eszel?
2011. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem eszek puffasztó ételeket és mégis minden nap kivétel nélkül gázosodok. Még üres gyomorral is. Lassan eszek, jól megrágom, espumisant szedek...de mégis.
2011. jan. 21. 16:34
 3/7 tetris ***** válasza:

Édeskömény teát a kicsi babáknak szokták adni gázképződés és görcsök ellen, úgyhogy biztosan nem fog megártani neked se.

Ha erős és állandó is ez a gázképződés, akkor annak hátterében lehet egy bakteriális fertőzés. (heliobakter asszem a neve).

2011. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm?:)

És ezzel a problémával a gasztroenteroligára kell menni?

2011. jan. 21. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve van mindennap legalább percenként gázképződésem!Hidd el,ez nemnormális,ha régóta tart,javaslom a gasztroenterológust.Nekem krónikus bélgyulladásom van,helicobacterem,és laktózintoleranciám.Meg kellett változtatnom teljesen az étkezésemet.Lehet neked is valami van kialakulóban!!!
2011. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mellette volt bármi más panaszod? Én orvoshoz azért nem mentem, mert azt mondják úgy se csinálnak semmit ha nincs mellette pl. hasmenésem/székrekedésem.
2011. febr. 15. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes,most ha vissza emlékszem,nekem hasmenéssel kezdődött.Aztán elmúlt,és jött a gázképződés....és azóta is tart.Egyébként engem egy antibiotikum tett tönkre,pontosabban tönkrement a bélflórám,azt mondták évek kellenek mire visszaállítható.
2011. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!