Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nogyogyasznal mindenkepp le...

Nogyogyasznal mindenkepp le kell vetkozni?

Figyelt kérdés

mit csinal ha pl elsirod magad vagy teljes breakdown kozeli allapotba kerulsz?


nemvaltoztatas miatt kell tole papir de mar ha eszembejut se birom foleg hogy egyszeruen nem lezsek kepes megcsinalni ilyeneket de tenyleg kell a papir


2018. jún. 19. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugtatót hogy ne érezd magad kellemetlenül. Valószínűleg le kell vetkőznöd. Érdeklődj, hogy hol van ilyen problémával foglalkozó nőgyógyász orvos?
2018. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Meg fog nyugtatni.


Én minden alkalommal eljátszom, hogy nem merem szétnyitni a lábam és takarom magam(pedig már szültem is és több partnerem volt, mégis zavar a helyzet), eddig minden doki tök normálisan kezelte a helyzetet. Amikor szüzen voltam először, meg sírtam is..


Ne aggódj, nem lesz gond.


Magándokik rendesebbek.


A nyugtató tényleg durván hat, ha tudsz szerezni, vegyél be egy xanaxot.

2018. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? S a nemváltoztató műtéted hogyan lesz megcsinálva, az is talpig páncélban?
2018. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem csak hormonhoz kell egyelore, meg hivatalos nevhez, tisztaba vagyok vele hogy nem vagyok kepes doki ele allni ruha nelkul
2018. jún. 19. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában nem kell teljesen levetkőzni, hanem egy paraván mögött levenni az alsóneműt. Én úgy szoktam, hogy ilyenkor mindig szoknyát veszek, hogy amikor kijövök, takarjon. A vizsgálóasztalon pedig alánéz. Ha nálad a szoknya nem opció, akkor köss egy pulóvert, inget, ilyesmit a derekadra, vagy hosszabb pólót vegyél fel. Az ilyesmi sokat segít. A mellet teljesen külön nézik meg előtte vagy utána, az nekem nem szokott problémát okozni, hogy levegyem a felsőmet.
2018. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!