Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár éve amikor alkoholt iszok...

Pár éve amikor alkoholt iszok izomlázszerű fájdalmaim vannak. Mitől? Miért?

Figyelt kérdés
Nem iszok minden nap, van hogy 3 havonta, van hogy hetente,ahogy a munka, a szabadidő engedi, és ahogy a társaság összegyűl. Olykor pokoli fájdalmaim vannak,még az állkapcsomban is,a hátam,nyakam,karjaim,hasfal,minden.Figyeltem,hogy milyen piától,de kb. mindtől. Miért?
2018. jún. 20. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és olyan fél-egy ora mulva elmúlik, de az a kis idő felér fél nappal....egyik ismerősöm köszvényes,neki attól,de nekem az nincs...
2018. jún. 20. 23:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendesen fáj is? Vagy inkább zsibbadás szerű bizsergető érzésed van?
2018. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem zsibbad, fáj
2018. jún. 21. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert nálam ez olyan érzés, alkoholfogyasztáskor, hogy annyira zsibbad - bizsereg a lábam, hogy szinte fáj. De valahogy mégis jó érzés :D tök abszurd egyébként.
2018. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó neked, nekem akkor volt olyan,mikor első berugasaim ateltem :D de ez annyira faj hogy a multkor csak fekudni birtam es már el is bőgtem magam xdd
2018. jún. 27. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki. Hátha visszatart attól, hogy alkoholistává válj!
2018. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A másnaposság tart vissza :D egy dorbézolás után legalább egy hétig rá se bírok nézni
2018. júl. 11. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!