Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszket melegben a...

Miért viszket melegben a fejbőröm? Lehet az izzadástól?

Figyelt kérdés

Ilyen kellemetlen irritáló érzés és ha elkezdem egy helyen vakarni,továbbmegy máshova és csak terjed és terjed,a végén meg már ott kötök ki,hogy sebesre vakarom az egészet... Még a fülem mellett is szokott,ott a legidegesítőbb,ekkor már olyan érzésem van,hogy kitépek onnan minden hajat. Olykor háton se tudok elaludni mert ahogy lenyomódik hátul a hajam szintén elkezd viszketni,gondolom mert nem éri levegő azt ja.. Ma is arra keltem,hogy ég és bizsereg az egész fejem.

Ilyenkor mindig megmosom kicsit hideg vízzel,aztán vagy elmúlik vagy nem

Nagyobb és dúsabb a hajam szóval ezért gondoltam az izzadásra,meg hogy mert 25 fok alatt nem szokott ez lenni. Mondjuk meg is ritkítottam de nem hatott úgy látszik. Olyasmi mint a baloldali srácnak,csak mennyiségben több egy picivel [link]

Mit lehet csinálni a nullás gépen kívül? Agyamra megy már :( A többi testrészem viszketéséről (szintén a melegben) ne is beszéljünk..arról már tettem fel kérdést. Ez a kettő együtt fullra elrontja a napjaimat. 18/f


2018. jún. 21. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon viszket nyáron ha beizzad, ilyenkor gyakrabban kell hajat mosni, olyan sampont vegyél ami adalékmentes, sensitiv, érzékeny bőrre való.
2018. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!