Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok éjjel rosszul?

Miért vagyok éjjel rosszul?

Figyelt kérdés
Van hogy éjszaka arra kelek fel hogy nagyon émelygek és néha hànyok is,miért? Terhes nem lehetek mert nem rég mult el,és tesztet is csinàltam ami negativ lett! Mi lehet ennek az oka?
2018. jún. 25. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit eszel és mikor? (Hogy iszol-e, azt már meg se merem kérdezni.) Nem szedsz valami gyógyszert, aminek ez a mellékhatása?
2018. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kevés az info, de tippre gyomorhurut, menj orvoshoz.
2018. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
napi 3-4x szoktam enni,igaz nem sokat :/ de eszek azért! A folyadék bevitelem pedig kevés,tudom h kellene sokat inni de egyszerűen nem megy.....jobb esetben max fél litert szoktam inni :/ és van h egy nap 1 pohàrral iszok csak....ez miatt is hànyhatok éjszaka??
2018. jún. 25. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szorongsz, stresszelsz valami miatt?
2018. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van h szoktam stresszelni de nem olyan gyakori!!!
2018. jún. 25. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez?

Milyen magas párnán alszol? Reflux esetleg? Annál ha alacsonyan van a fejed alvás közben visszafolyhat a gyomornedv a nyitott gyomorszáj miatt, na attól pl. lehet hányinger, hányás. Volt, hogy szorongós időszakomban én is éreztem hasonlót.

De ha régóta van, akkor menj el vele orvoshoz!

2018. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elôző hónapban 1-2x volt ilyen,de mostanàban egyre sűrűbben, éjszaka arra kelek fel h nagyon émelygek és végül hànyok,aztàn jobb lesz a gyomrom! De mostmàr napközben is szoktam émelyegni,meg fàjni is szokott...:/ orvoshoz nem szeretnék menni... lehetséges h gyomorsavam van mert amikor savasat eszek akkor elkezd fàjni a gyomrom,de mostanàban nem ettem olyan dolgokat!
2018. jún. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!