Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Sanval 10mg-os altatóból...

A Sanval 10mg-os altatóból belehet egyszerre venni 2-3 db-ot? Egy szem van felírva, de annak semmi hatása. Ezért gondolom, hogy emelni kéne a dózist. Szerintetek lehet többet bevenni vagy az már káros?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
"Olvassa el a betegtájékoztatót." Elolvastam. "4 óra alatt ne haladja meg a 10 mg-ot. Vagyis nem vehetsz be belőle többet. Mióta szeded? Nem lehet már hozzászokás? Vagy ha új,akkor ez nálad pont nem működik. De az okokat kéne inkább megkeresni, akár stressz, akár az életkörülmények, nem szedhetsz egész életedben altatót, ez még ráadásul nem is a veszélytelenek közül való.
2018. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint 24 óra alatt.
2018. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEM

Front van :/

Szintén altatót szedek,de a 8-10 óra helyett 6 órát ha alszok.

Én kezelőorvostól kértem gyógyszer emelést/ váltast.Azt mondta várjak,2 hónapot.Utána kórházi átállitás.

2018. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!