Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A testünk mivel jelez hogy...

A testünk mivel jelez hogy gyógyszert kellene vàltani?

Figyelt kérdés
Fogamzàsgàtlóra gondolok itt. Jangeet szedek 2 ève. Mikor elkezdtem szedni felszedtem jó pàr kilót. Alhasi görcsökkel, ès megvonàsos vèrzès helyett barnàzàssal voltam orvosnàl. (Kb 4 hónapja) Azt mondta ha nem javul gyógyszert kell vàltani. A vèrzès javult. De viszont most egy ideje eszmèletlenül puffadok ès egyre csak hízok. (Nem eszek többet mint azelőtt) nem tudom összefügg e a kettő. Ti mikor ès mièrt vàltottatok gyógyszert?
2018. jún. 27. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ösztrogén hormon hizlal. Olyan hormonszintet okoz a gyógyszer, mintha mindég terhes lennél. Ezért a hízás. Ez nálad egy mellékhatása a fogamzásgátlónak.
2018. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hízás miatt váltottam, hanem azért, mert hánytam tőle, égett a gyomrom. És bőrkiütéseim is lettek.
2018. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:

Menj vissza a dokihoz, mondd el neki hogy most mi a helyzet és kérd ki a tanácsát hogy válts-e.

Én 8 éve szedem ugyanazt, semmi mellékhatása nincs.

2018. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!