Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt, benőtt szőrtüszők...

Begyulladt, benőtt szőrtüszők a lábon szőrtelenítéstől - mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kenegetem körömvirágkrémmel is, szoktam bőrradírozni, de egyszerűen nem múlik el :( Már nagyon kétségbe vagyok esve, itt a nyár és nem tudok emberek közé menni. Ráadásul most meg kis pattanásszerű kiütésekkel is tele lett, mit lehetne tenni?
2010. jún. 17. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Kozmetikus ad tanácsot.

Egyszer meg kell tanítson. Pl. boroválni csak szőr irányba. Nekem az epillálástól gyullad be, a gyantától nem, a lánynak fordítva. A krémet em bírjuk. Ki milyen. Próbálj ki több módszert. Most vegyél Betadint, azzal fertőtlenítsd, és kérj valami fertőtlenítő kenőcsöt apatikában! Fürödj kamillában!lehet h érdemesebb lenne kozmetikussal gyantáztanod, az igaz drágább, de sokkal tovább is tart. Van, aki csak azt bírja.

2010. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden szőrtelenítés előtt közvetlenül mosd át sós vizes vattával (egyszerű konyhasó) és közvetlenül utána is. A sós víz fertőtlenít.Nekem tökéletesen bevált.
2010. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos elég érzékeny a bőröm, anno borotváltam, de attól is elég rossz volt, most epillálok, de nem lett jobb a helyzet... Köszönöm a tanácsokat, kipróbálom, aztán reménykedem.
2010. jún. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!