Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jöhetnek elő viszkető...

Mitől jöhetnek elő viszkető piros foltok?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja eléggé idegesítő viszkető foltok jelentek meg a testemen. Egyszer hol a combomon jön ki, egyszer hol a hasamon, hol a kezemen, hol a hátamon, hol a vádlimon.

Nem tudom mitől jöhetnek elő, de nagyon viszketnek. Írtak fel rá kenőcsöt, de nem sokat segít. Rendszeresen cserélek ágynemű huzatot, takarítom a szobámat és mindig megjelenik. Van amikor 10 percig jelenik meg, de van amikor fél órán keresztül ég, viszket. És nagyon idegesítő tud lenni, főleg mikor éjszaka alvás közben kap el a viszketés. 6-7 különböző tusfürdő-t ki próbáltam, szóval arra biztos nem vagyok allergiás vagy bármi.


Jól esne, ha tudnátok segíteni vagy bármi egyéb konkrétumot mondani! :)



Itt vannak képek:

[link]

[link]

[link]



2018. jún. 28. 15:25
 1/3 anonim válasza:

Szia! Ételallergiára gondoltál? Képes ilyeneket produkálni.

Ha nem az a gond, akkor viszont lehet hogy a stressztől jön ki. Nekem is szokott hasonló, főleg vizsgaidőszakban.

2018. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, hát nemtudom. Régebben nem voltam semmire allergiás, se ételre, se gyógyszerekre, semmire szinte.

És most az útobbi időkbe tiszta folt vagyok és viszketek éjjel nappal. Nagyon cink amikor mások előtt kap el. :(

2018. júl. 1. 00:55
 3/3 Reyka válasza:
szia.nálam is ugyan ez a helyzet de vagy már több mint fél éve..vérképem rendben, allergia teszt negatív..foggalmam sincs hogy mitől lehet :(
2018. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!