Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Diegoban vagy doktor padlóban...

Diegoban vagy doktor padlóban lehet szép gyerekmintás 5méter széles padlószönyeget venni? Terra, narancs piros bordó, sárga szinek jöhetnek szoba.

Figyelt kérdés
linkelhettek is.
2009. dec. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Biztos, hogy lehet, de vehetnéd a fáradtságot, hogy megnézed a honlapjukat, vagy befáradsz személyesen...

Mi válasszunk helyetted? ...

2009. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, párom Diegos, csak 4 méteresek vannak....
2009. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz az első válszolonak a fáradtságot. megnéztem a honlapot és nincsen rajta 5 méteres és nincs tudok csak ugy ebmemnni mivel 40kmre van innen.további ötletek?
2009. dec. 7. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ma voltam a Pécsi Diegoban de a legszélesebb 4 m-es sajnos. A Dr.Padlót sajnos nem tudom. Esetleg Praktiker, Baumax honlapjait nézd még meg. Vagy a Kika, Ikea ha van a közeletekben. A Diegoban amúgy volt piros, Pink, sárga és bordó-fehér-narancs színű is. Nekem falvédőnek kellett így én tudtam venni belőle.

A "jóindulatú parasztokkal" pedig ne foglalkozz! Sok sikert a vásárláshoz.

2009. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Telefon? Hívd fel az üzleteket.. Ennyi

Csak ne lenne némely anyuka ennyire tehetetlen....

2009. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Édes Istenem te 87%-os paraszt. Tűnjél már el innen. Ki kíváncsi a bunkó megjegyzéseidre szerinted? A gonoszságodat töltsd ki anyádon, ha van egyáltalán. Mert vagy az is ekkora bunkó mint te, vagy az utca nevelet helyette!
2009. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!