Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félénk vagyok. Mit...

Nagyon félénk vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok.. Pontosabban nem tudom miért,de ez nálam még akkor kezdődött amikor általános iskolába kerültem. Óvodába sok barátom volt, állandóan járt a szám.


Azt hittem az évek alatt változni fogok de nem.

Gyakorlatilag félek a társaságtól,félek az emberektől. Félek elmenni egy állás interjúra,de ez még haggyán,félek felhívni egy ismeretlen telefonszámot mondjuk munkba ügyben, vagy kaja rendeléskor,stb..


Nyilván ez a túlzott félénkség sem jó, így igazat megvallva barátom sincs. Barátnőm se. Meg senkim se.


Idő teltével egyre jobban aggaszt ez a dolog.. Nem tudom mit tehetnék.. Tudnék e valami orvoshoz fordulni ezzel a problémával vagy nem.


Igazándibol még az is a baj,hogy túlzottan adok más véleményére,és érdekel az hogy ki mit beszél a hátam mögött rólam. Sokszor megfogadtam már hogy lesz*rom ki mit mond,de nem megy.



2018. jún. 28. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene menni. Ő tudna javasolni személyiségfejlesztéssel foglalkozó csoportokat is, ahol hasonlókkal lennél együtt, mint te.
2018. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!