Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek minek a hatására...

Szerintetek minek a hatására tudtam kivívni lassan 37 évesen, hogy jobban tiszteljenek az emberek, és ne legyek félénk?

Figyelt kérdés

Két élettársi kapcsolatomból született két gyermekem.A nagyobbik 12 autista ,a kisebbik hét éves.A kisebbik nem velem él.

Mielőtt terhes lettem a kisebbikkel ,akkor léptem ki a gyerekkori lehúzó ,és beskatulyázó környezetemből.

Bekerültem egy faluközösségbe,és sok közösségi munkában részt vettem.Támogatom használt ruhákkal a helyi alapítványt.

Igaz kinti közmunkán vagyok,de jó csapatban dolgozok.Legnagyszájúbb is szépen beszél velem,ha még sem az nem szándékos.A magánéletemmel kapcsolatban nem faggatnak.

Fiatal felnőtt koromban is sokat voltam kitéve sértegetéseknek,és a ,,határozottabb,, egykori diáktársak is ,fejre álltam ,akkor is úgy beszéltek velem,mint a birkával.Szinte belém kódolták,hogy bántani kell engem.


2016. okt. 2. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek,hogy így maradjon?
2016. okt. 2. 18:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem,hogy ismételten egyedülálló vagyok.
2016. okt. 2. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

nem veled van a baj hanem egyszerűen a környezeteddel

mutasd meg hogy már csak azért is kiállsz magad mellett

de ne legyél erőszakos mert az erőszak csak erőszakot szül

de nem értem hogy milyen módon bántanak? kik és miért?

2016. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem most bántanak,hanem a gyerekkori környezetemben bántottak.Múlt időben írtam.
2016. okt. 3. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Sarkadra álltál, elkezdted szeretni,tisztelni magadat. Rájöttél, élhetsz boldogan is. Döntöttél, és jól.
2016. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!