Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a lábam edzés után?

Miért fáj a lábam edzés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap itthon edzettem kicsit es elkezdem a lábemelgetést mert addig azt nem nagyok csináltam viszont be akartam iktatni az edzés tervembe. Másnapra jobb és bal oldalon is a derekam eléggé faj még ha megyek is. Egy régebbi hasonló gyakorlatnak is ez volt h mindkét oldalakon kellett a lábamat emelgetni de az borzasztó volt és utána 1-2 napig járni is alig bírtam szóval olyat többet nem szeretnek és Ja egyébként ez nem a tipikus izomláz fájdalom :D.

Szerintetek mitől lehet? Rosszul csináltam esetleg? Alapból nem mozgok annyit amennyit kéne?


Valaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 29. 16:03
 1/1 anonim válasza:
Hát bemelegítettél előtte? És utána rendesen le is vezetted az edzést? Egyébként az is valószínű, hogy rosszul csináltad. De ha tényleg nagyon fáj, akkor akár a porcokkal is lehet valami/meghúztad magad. Nekem ezek jutottak eszembe
2018. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!