Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet attól hasmenésem, hogy...

Lehet attól hasmenésem, hogy elkezdtem edzeni?

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve alig mozogtam, és úgy egy hete elkezdtem folymatosan edzeni. Viszont nem tudom, hogy köze lehet-e ennek ahhoz, hogy mostanában megy a hasam?

Naponta vagy 6 alkalommal járok be az illemhelyre. Szerintetek mitől lehet?

A kajára nem gyanakszom, mert általában étteremben eszem, ahol még sosem voltak ilyen problémák.

Mindig csikarással jelez ha menni kell.



2018. jún. 28. 09:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Kb harmadik napja megy a hasam, és ezért tippeltem arra, hogy az edzéstől felgyorsult az emésztésem vagy valami. Egyébként a színe meg inkább világos barnás, narancssárgás, de az aranyhoz is közel van.
2018. jún. 28. 09:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Az edzés természetesen serkenti az emésztést. Az sem mindegy, hogy az edzés előtt mennyivel eszel, mert attól lehet hasmenés. Az éttermi kajára meg ne alapozz, attól, hogy eddig nem volt semmi baja, nem tudhatod, hogy változott-e, elvégre nem te készítetted személyesen...

Egyébként stressz is kiváltó oka lehet

2018. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából a stresszre nem gyanakodtam, mert most élem az egyik legboldogabb korszakomat, szóval nem tudom😅


Egyébként ma eddig 6 alkalommal voltam illemen..

Észrevettem, hogy leginkább evés után jön rám. De nem is kell sokat egyek, elég egy pár falat.

2018. jún. 28. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit edzel?
2018. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ökölvívás.
2018. jún. 29. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:

box:

A légszomj bekavarhat a gyomrod dolgába, és az kihathat a belek munkájára.

Gyomrosok, hasfal stresszelése... korábban nem volt gond?

A fejet érő, agyat rázó dolgok is bekavarhatnak... gondolom én.

2018. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!