Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ájultam el a füves cigitől?

Miért ájultam el a füves cigitől?

Figyelt kérdés
Pontosan milyen hatása volt, ami miatt nagyon szédültem, és fekete volt körülöttem minden? Mimre hatott? És milyen része?
2010. jún. 17. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
mert előtte ittál is?
2010. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az agyadra hatott, és túlszívtad magad. Legközelebb szívjál kevesebbet, vagy lassabban, két részletben.
2010. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy ne szívjál
2010. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha lenne egy kis eszed, rájönnél, hogy a mérgező, erős, tömény füst gátolja az oxigén szállítást, nem kapsz elég oxigént, bekábulsz. Láttom ennyi eszed van, hogy ezt sem tudod, de ahhoz is sok műveltség kell, hogy füvezz. Gratulálok!
2010. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

"Ha lenne egy kis eszed, rájönnél, hogy a mérgező, erős, tömény füst gátolja az oxigén szállítást, nem kapsz elég oxigént, bekábulsz."


Na ez már elnézést de marhaság.


A THC farmakológiai hatása az agyban található CB1 kannabinoid receptorokhoz való kapcsolódás eredménye. A baj az volt, hogy túlszívtad magad.

2010. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat, és nem, nem ittam sem előtte, sem utána, sem közben.
2010. jún. 17. 16:16
 7/7 anonim válasza:
és hányan és mennyit szívtál?
2011. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!