Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom? Megfázás,...

Lesz valami bajom? Megfázás, agyhártyagyulladás, tartani kell ilyentől?

Figyelt kérdés

Ma voltam fodrásznál,nem szoktam kopaszra vágatni a hajam csak ritkán kb. három évente egyszer ,az is csak nyáron fordul elő.


Már nagy olyan 8 cm hosszú volt a hajam és ma géppel lenyirattam kopaszra teljesen. Amikor kijöttem a fodrásztól azóta,ha kint vagyok fázik a fejem ,kellemetlen ugyanis hűvös lett,ráadásul a hűvös viharos széltől jobban fázik.

Már megbántan,hogy tök kopaszra vágattam.


Meg fogok fázni vagy ilyenre gondoltam,hogy agyhártyagyulladás ,kell ilyentől félni vagy más betegségtől? Vagy csak csupán azért érzem,hogy fázik a fejem ,mert szokatlan a nagy haj volt és hirtelen kopasz és nagyon szokatlan a felemnek,ezért hidegnek érzi a fejem a levegőt?


Megoldás lenne a sapka,de mindenki kiröhögne,hogy nyár van. Bézbolsapkám meg nincs,nem is vennék két napra,mert hétfőre már meleget mond.



2018. jún. 30. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen hogy furán néznek ha sapka van rajtad, az egészséged sokkal fontossabb.
2018. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ez már paranoia, mennyi kopasz ember van és semmi bajuk nincs. Azért egy agyhártyha gyulladáshoz több kell. Ha fázol akkor hordj kapucnis pulóvert vagy ne érdekeljen mit gondolnak rólad és legyen rajtad sapka.
2018. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi hatás lehet, hogy a haj kinövése után az korpás lesz, vagy a hajhagymák fáznak meg, és hajhullás indul meg. Mindez alkat függő. Ha fázol, akkor kapucnis pulcsit, vagy kabátot is húzhatsz.
2018. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, majd megszokod, ennyi. Évek óta borotvált kopasz a fejem, és semmi bajom nem lett tőle. A legjobb "frizura" a világon.
2018. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!