Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó diagnózist...

Szerintetek jó diagnózist adott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már egyszer írtam ide..

Most megint előjött (jobb oldali hasfájás, jobb oldal fájás, hátul fájt) ..

Ma reggel voltam (megint) orvosnál és elküldött a laborba.

Reggel ezt is elintéztük, a fehérvérsejt meg a thrombocyta volt magas.. elvittük az orvoshoz du. és mondta, h. nincs semmi..

Kérdezte, h. mit szoktam csinálni, Én meg mondtam, h. hát gépezek.. és mondta, h. akkor az lehet a baj, mármint a helyes testtartás hiánya..

És ennyi, eljöttünk..

( 16/f )


2010. jún. 17. 16:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Mármint a vakbélgyulladás (féregnyúlvány gyulladás) ügyben írtam.. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8699.. )

remélem érthetően írtam le.. ha nem akkor majd kérdezzetek vissza..

2010. jún. 17. 16:53
 2/19 anonim ***** válasza:
menj vissza, szerintem vakbél-gyanús vagy. akkor szokott magas lenni a fehérvérsejt
2010. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De akkor mér küldött el azzal, h. nincs semmi?
2010. jún. 17. 17:01
 4/19 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz.

Itt nincs senki aki megtudja neked mondani, hogy mi a bajod.

Még ha orvosoknak nem is lenne jobb dolguk mint ezt az oldalt olvasni, akkor sem tudnák megmondani látatlanban, hogy mi van veled.

2010. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Annyira nem fontos, h. "vakbeles" legyek, csak hát.. egy idő után perforálódik, és az nem jó..

Mondjuk ügyeletre, vagy hova menjek? (már ha nem múlik..)

2010. jún. 17. 17:09
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha a vakbélgyulladással nem kerülsz időben kórházba,az perforálódhat,de az a gyulladás olyan fájdalmas,hogy azzal nem tudnál vérvételre meg még dokihoz is elsétálni,ráadásul rohamosan kezdődő és rosszabbodó betegség.

Lehet ott valami gyulladás,de az nem hinném,hogy vakbél.

Szerintem menj vissza a dokihoz,vagy akár az ügyeletre,hátha ott gondosabb orvost sikerül kifognod.Én a helyedben másik háziorvost választanék.

2010. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt tudom, h. ha perforálódik és nem műtenek időbe, akkor nekem kampec.

Ezért is kérdeztem..

Lehet elnézek majd az ügyeletre..

2010. jún. 17. 17:44
 8/19 anonim ***** válasza:
A tüneteidből arra tippelek,hogy lehet akár a veséddel is baj, vese gyulladás,az is ilyen fájdalmat okoz.És emeli a fehérvérsejt szintet.Esetleg vesekő.Bár az nem látszana avérképből,de hasonlóan fájdalmas.
2010. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De amúgy a vakbélgyulladásnál is van olyan, h. egyszer elmúlik, majd vissza jön, nem?
2010. jún. 17. 17:44
 10/19 anonim ***** válasza:
A vakbélgyulladás nem olyan,hogy elmúlik aztán visszajön.Ha egyszer már begyulladt,az nem múlik el magától.De persze nem mindegy,hogy érted azt hogy elmúlik és visszajön,mondjuk,ha már egy hónapja is éreztél ilyen fájdalmat és most visszajött...ilyet nem csinál a vakbél.Ha reggel kezdett fájni és néha elmúlik,néha visszajön,akkor már lehetséges hogy esetleg az okozza.
2010. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!