Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó diagnózist...

Szerintetek jó diagnózist adott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már egyszer írtam ide..

Most megint előjött (jobb oldali hasfájás, jobb oldal fájás, hátul fájt) ..

Ma reggel voltam (megint) orvosnál és elküldött a laborba.

Reggel ezt is elintéztük, a fehérvérsejt meg a thrombocyta volt magas.. elvittük az orvoshoz du. és mondta, h. nincs semmi..

Kérdezte, h. mit szoktam csinálni, Én meg mondtam, h. hát gépezek.. és mondta, h. akkor az lehet a baj, mármint a helyes testtartás hiánya..

És ennyi, eljöttünk..

( 16/f )


2010. jún. 17. 16:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, h. elmúlik .. tudom, h. ha begyullad akkor már nem múlik el..

csak a fájdalom van amikor előjön, van amikor nem... legutóbb pl úgy volt, h. pénteken fájt, utána már csak hétfőn..


Akkor nem vakbélgyulladás?

Ha nem az, hanem mondjuk vesekő.. akkor mért nem küldött máshova is a doki?-.-

Vagy mit próbáljak ki, h. megtudjam, h. biztos nem vakbélgyuszi, vagy vesekő, vagy ilyesmi?

2010. jún. 17. 17:57
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért nem küldött máshova a doki, amiért a leleteiddel sem foglalkozott, és hazaküldött... nem figyel rád ( ahogyan valószínű a többi betegére sem kellő mértékben). Ha nem múlik, vagy esetleg rosszabbodik menj be ügyeletre, vagy korház sürgősségiére, vidd a leleteket, reméljük ott jobb orvost fogsz ki!
2010. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
a leletek a dokinál vannak.. azt nem adta vissza...
2010. jún. 19. 13:08
 14/19 anonim ***** válasza:

Na,akkor próbáld ki a következőt:

Nyomkodd meg a hasad (persze ne túl durván),főleg a has jobb alsó részét.Akinek a vakbelével van baj,annak a hasa nyomásra nagyon érzékeny,hozzá sem szabad nyúlni,mert attól még jobban fáj.És a hasfaluk is keményebb a szokásosnál.

a vakbélprobléma együtt jár emésztési gondokkal és lázzal is.

A vesédet úgy "teheted próbára"hogy kicsit megütögeted a derekad alsó részét,ha ettől fokozódik a fájdalom a derekad,hátad felé,akkor jogosan gyanakodhatsz arra,hogy a veséddel van gond.

Ezeket a dokidnak meg kellett volna csinálnia.Elképesztő,hogy egyes orvosok még ahoz is lusták,hogy hozzányúljanak a beteghez.


[link]


[link]


Találtam neked két linket,ezeket ha elolvasgatod,talán rátalálsz benne a fájdalmad okára.


Ne félj,biztos nem súlyos a dolog.De nem hinném,hogy a testtartás miatt van.Ha a fehérvérsejt,meg a thrombocyta magas,akkor kezelésre lenne szükséged.Vagy legalábbis valamilyen további vizsgálat nem ártana.Legalább egy ultrahangra elküldhetett volna.Ha visszamész hozzá,ezt említsd meg neki,sajnos vannak dokik,akiktől egy -egy vizsgálatra úgy kell kikönyörögni a beutalót .

2010. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Megnyomkodta a hasam, nem fájt...

Emésztési zavar alatt mit értesz?

Lázam nem volt...

2010. jún. 19. 13:49
 16/19 anonim válasza:
egy hónapja vakbélgyulladásom volt és nekem azt mondta az orvos hogy vírusos járvány...elmentem aznap délután egy másik orvoshoz és kiderült h vakbélgyulladás és még aznap műtöttek is!
2010. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Vakbélgyulladás állandóan fáj, nem múlik el. Felfázásod is lehet.

Mennyire volt magas a fvs-ed?

2010. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Régi vérkép gyulladásnál meg nem jelent semmit, olyankor naponta is szoktak újravenni.
2010. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

FVS: 10,10K/ul (ez volt mellé írva..)


most jöttem vissza ügyeletről, Cataflam-ot meg Sumetrolim-ot írt fel.. előtte megkopogtatta(vagy h. írjam) a hátam..

Meg kérdezte, h. nem vizelek e sűrűn..

2010. jún. 19. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!