Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyi okokból dettol...

Egészségügyi okokból dettol kézfertőtlenítő folyékony szappant javasoltak, de sehol nem találok, apu meg nem segít. Hol lehet kapni olyat? Tescoban elvileg csak utántöltő van, rendes kinyomós nincs, intersparban sincs. Hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
Legyszi ne rakjátok el a kérdést más kategóriába,holnap reggelre kell,nagyon sürgős lenne szerezni!
2018. júl. 2. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dm, rossmann, ha esetleg van auchan ott is láttam.
2018. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Drogériákat javaslok mert ezeket ott tartják elsősorban, de még a gyógyászati boltot is érdemes lenne megnézned mert ott biztos hogy kellene lennie, olyan amilyen nektek kell. Szerintem holnap reggel ha nyitásra mész lehet fogsz is kapni rögtön.
2018. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is ezeken a helyeken láttam. Attól se ijedj meg, ha csak utántöltőt kapsz (hacsak nem az érintés nélküli adagolóhoz van), bármibe át tudod tölteni.
2018. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden boltban van, tescoban is
2018. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!