Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattánások ellen a hátra/vállr...

Pattánások ellen a hátra/vállra mi használ?

Figyelt kérdés
Februárban béreltem ki a keringő ruhámat de május óta tele van a hátam pattanással és eddig ilyen gondom nem volt. A ruha meg persze pánt nélküli. Voltam bőrgyógyásznál és kaptam rá egy csomó mindent, de semmi nem használ. Ruhaváltás anyagi okok miatt szóba sem jöhet. Hogy tüntessen el a hátamról a pattanásokat? (Inkább a vállam fele vannak.) Illetve valami jó alapozó, amivel teljesen láthatatlanná lehetne őket tenni?

2018. júl. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor voltál bőrgyógyásznál? Ne két hét után várd a csodát. :D
2018. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Május elején. Ahogy észrevettem a problémát rögtön felkerestem egy szakembert, aki 2-3hét után már látható eredményt jósolt. 1 hónap után pedig minden bizonnyal szebb lesz a bőröm állítása szerint. Nem segített.

Állítólag van gyógyszer is, de azt csak a legvégső esetben szeretném elkezdeni szedni, mert eléggé feborítja a homronháztartást, és ezt az orvos sem ajánlotta. Azt mondta általában olyanok kapják, akiknek pszichés problémát okoz az arcbőrük, mert azt midnenki rögtön észreveszi és örüljek, hogy csak a vállamon van.

2018. júl. 4. 12:46
 3/4 anonim válasza:

Kérdés hogy esetleg étel intolerancia váltja -e ki.


Ha nem általában akneroxidot ajánlják. Gyógyszertári krém 2-3 ezer ft körül az ára, viszont óvatosan, mert nagyon szárít. Esetleg pár perc napozás vagy szolárium javíthat a helyzeten.


De mindenképp javaslom a probléma megkeresését.

2018. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Utánanézek.

Ételintolerancia nem valószínű, mert egyről tudok és évente járok felülvizsgálatra.

2018. júl. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!