Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A milgammával (Milgamma N...

A milgammával (Milgamma N lágykapszula) tapasztalatok? Jó az erőnlétre, szellemi teljesítőképességre (normál embereknél, akiknek semmilyen idegi panaszuk nincs, max egy kis stressz van az életükben)?

Figyelt kérdés
Mivel ahogy néztem, 40mg B1, 90mg B6, 250mikrogramm B12 vitamint tartalmaz, ami a B12-vitamin szükséglet kb. 100x-a. A B6-vitamin szükséglet kb. 90x-e, a B1-vitamin szükséglet kb. 40x-e.
2018. júl. 6. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
En a stresszes idoszakokban magneziumot szedtem. A milgamma tudtommal nem erre valo,ocsemnek arcidegbenulasra kellett szednie,s ferjembek is becsipodesre.De semmikeppen nem stresszre!
2018. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Endre papa válasza:
Kérdezném, honnan lehet megtudni ezeket a mg (milligramm)-okat? Kerestem, de nem találtam olyan leírást, mely konkrét számadatokat adna meg.
2020. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!