Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utoljára 3 éve hagytam el a...

Utoljára 3 éve hagytam el a házat. Ez befolyásolhatja a szellemi teljesítményemet?

Figyelt kérdés

szóval utoljára 2015 tavaszán léptem ki a házból, van kertünk, tehát voltam kinn a házból azóta, de a kaput nem léptem át.


gyógyszert nem szedek, depresszióm lehet, meg szociális fóbiám van, egész eddig itthon jól tudtam működni, házimunka, bedolgozás.


szellemi, itthonról végezhető munkám van/lenne, de mostanában nagyon nehezen megy.


nehezen tudok már írni, olvasni, koncentrálni.



2018. máj. 7. 08:25
 1/9 Dóri84 ***** válasza:
Nagyon nehéz lehet, de Igen, meg kell próbálni kimozdulnod!!!!! Az ingerszegény életmód egy idő után felemészt. Hány éves vagy? Kérj segítséget valamely családtagodtól, először csak kísérjen el az utca végéig! Fokról fokta és keress fel egy szakembert is! Járj emberek közé, akkor megismerhetsz sok értékes embert. Attól lesz tartalmasabb az élet! Jobbulást!
2018. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mármint ha szabad kérdeznem akkor mivel van bajod ?

Az emberekkel,vagy a zsúfolt helyiséggekkel,vagy a város zaját nem bírod ?

2018. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
emberek, közlekedés...
2018. máj. 7. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy én így kívülállóként nem tudom megérteni milyen lehet ez a fajta félelem,de gondolom nem túl jó :/

Igazából egy dolgot tudnék tanácsolni

Ha szereted az állatokat,akkor vegyék egy kutyust,és vele menj ki.

Szerintem jó hatással lenne rád,lelkileg is és ugye fizikailag is,hogy kimozdulsz.El terelné a figyelmedet az emberekrôl.

És tényleg ne add fel,ha te is úgy érzed,hogy menni fog,akkor képes vagy rá.

Sok sikert ! :)

2018. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi, de félek a kutyáktól.

félek az egész élettől.

2018. máj. 7. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezek csak kifogások. Szerncsés vay, hogy valaki eltart, mert ha nem volna, akkor kénytelen vonál kimozdulni és dolgozni járni... És fogadjunk, hogy találnál rá módszert is, ha nagyon akarnád, de így kényelmesebb.
2018. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyedül élek, saját magamat tartom el 19 éves koromtól.
2018. máj. 7. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahha! Ha nem mozdulsz ki otthonról, akkor hogyan vásárolsz be, hogyan fizetet a csekkeket és hogyan intézel hivatalos ügyeket? Milyen munkát végzel ami otthon végezhető és meg is lehet élni belőle? Valakinek támogatnia kell, mert csak úgy nem intéződnek el maguktól a dolgok, annak én is nagyon tudnék örüld, de hiába várok nem történik semmi. Kamu íze van a storrídnak, bocsi. Milyen otthoni munka létezik amihez nem kell írni, olvasni és koncentrálni? Mert az nekem is kéne.
2018. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez egy kicsit bűzlik.Egyedül tartod el magad?Akkor hogyan intézed a dolgokat?Mit eszel?Mit iszol?Ezeket meg kell vennie valakinek.A családtagjaidnak meg biztos nagyon nagy muri mindennap bevásárolni,és a helyedbe befizetne a számlákat.
2018. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!