Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a szellemi kimerültség?

Ez a szellemi kimerültség?

Figyelt kérdés

Még 2 hét van "szünetig" a munkahelyemen.

A munkaköröm olyan, hogy napi szinten emberekkel kell foglalkoznom.

Az utóbbi 2 hétben egyre fáradtabbnak érzem magam. Az elmúlt két napban pedig, amikor arra gondolok, hogy másnap ismét be kell menni és megy a pörgés, káosz, stb., egyszerűen elálmosodom, fájni kezd a fejem, kimegy az erőm.

Ha azt mondom, hogy kiveszek 3 napot, akkor meg bár ugyanúgy fáradt vagyok, de a fejfájásom enyhül és nyugodtabbnak is érzem magam.

Egyébként a hangokra is nagyon érzékeny lettem. A türelmem is a végét járja.

Szeretem a munkámat, de úgy érzem, napokig bírnék aludni, elzárkózva az emberektől.


2018. jún. 13. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szedj magnéziumot (napi 500mg), ill. ettől és étkezésektől is távol vasat C-vitaminnal. Mondjuk, ezek hatását csak két-három hét múlva lehet érezni igazán, de azért próbáld meg, valamennyi javulás biztos lesz már hamarabb is.

Nyugtató hatású teák és bogyók már előbb is segíthetnek kicsit ellazulni (citromfűtea, levendula, gyógynövényes nyugtatók).

Meg tanulj stresszkezelési technikákat, relaxáció, jóga stb.

2018. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!