Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fontos! Szeretnék kedélyjavító...

Fontos! Szeretnék kedélyjavítót szedni vagy nyugtatót! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem rég lett vége a párkapcsolatomnak, nincsenek barátaim, a családom nem a legjobb!

Nincs semmi hobbim, egyszerűen magamba vagyok fordulva!

Ha elmegyek a háziorvoshoz kifogja adni a receptet!

A szüleim nem fogják megtudni?


17/L


2010. jún. 17. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg urrá lenni a problémádon, ha nincs depressziós, vagy pánik tüneteid, heves szívdobogás, ájulás érzés sb. inkább ne szedjél semmiféle antidepi gyógyszert, vagy nyugtatókat. Meglásd ha erős vagy túllépsz a problémákon.
2010. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17 évesen gyerekorvoshoz jársz nem? Szerintem egy könnyen nem írják fel neked ezeket a tablettákat - és nagyon hellyesen teszik! Hidd el, ettől nem fognak megoldódni a gondok, csak tompult leszel tőlük, semmi értelme! Tudom, hogy nehéz, de keres hobbit, mozogj , bármit, csak ne akarj gyógyszert szedni!
2010. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne szedj ilyen butaságot! Foglald el magad és légy az érzelmeid ura. Sokat árthatsz magadnak ilyen bogyóval!
2010. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem az a legjobb ötlet,hogy gyógyszert szedj.

Először is,ha nincs semmi hobbid,akkor itt az ideje,hogy találj valamit. Menj el valamerre,ismerkedj.

Olvass,filmezz...stb.

Nem hiszem,hogy a nyugtató a megoldás ebben az esetben.:S

2010. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

tényleg ne szedjél ilyeneket, mert ha még be is válik, nagy a veszélye h ráfüggnél. ha nincs hobbid, kezd el vmit sportolni (mondjuk járj el futni egy pályára, vagy csak amerre nem jár sok autó), kezdj el valamilyen hangszeren játszani. Ha mondjuk elkezdesz gitározni, vagy egyszerűbb és olcsóbb: furulyázni, lesz már amihez értesz, neten keresgélsz kottákat, később más zenészek társaságát, együttest alakítasz ééés kész a chokapic!:D

remélem segítettem:)

2010. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De mit csináljak ha nem érdekel semmi!

Nem sportolhatok!

Egyébként felnőtt orvoshoz tartozok!

Nem tudom mi lenne a megoldás!Napi 3szor eltörik a mécses és sírok!

Depis zenéket hallgatok vagy nagyon szerelmes zenéket!

Ha meglátok egy szerelmes párt bekönynezek!Nem bírom ki!Egyedül maradtam most is sírok!És megakarok halni! :S

2010. jún. 17. 22:32
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még,ne "bújj" gyógyszer mögé! Tudom,hogy ez csak üres,süket szövegnek tűnik,de nem old meg semmit.Menj el futni reggel,az nagyon jót tesz,vagy írj naplót.Akár most is elkezdheted.Én ezt csináltam annyi idősen,mint te,és bejött.
2010. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Miért nem sportolhatsz?
2010. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

A szerelmen át kell esnie mindenkinek. Te is tul leszel, hidd el. De azt miért írtad, hogy nem sportolhatsz?

2010. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
elég komoly gerincmütét!
2010. jún. 17. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!