Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nyugtatót/kedélyjavítót...

Milyen nyugtatót/kedélyjavítót kaphatnék vény nélkül?

Figyelt kérdés
A gyakorlat miatt nagyon stresszes vagyok és ezen szeretnék változtatni valamilyen gyógyszerrel. Aludni sem tudok tökéletesen, hétköznap állandóan fáradt vagyok és ideges. Ajánlanátok valami gyógyszert, amit vény nélkül megvehetek?
2011. jún. 13. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
valeriána
2011. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sedatif PC, valeriana, valeriana relax... a lényeg,h valamilyen macskagyökér kivonatú, teljesen homeopátiás szer. De bemész bármelyik patikába, szívesen segítenek, és ajánlanak terméket. Még árban sem annyira vészes. Mikor én utoljára valerianat vettem kb 900 ft volt. De baráti kör ajánlása alapján a Sedatif PC sokkal jobb.
2011. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sör.

A benne található komló és B vitamin jót tesz a fáradt idegeknek, könnyebb elaludni tőle este, és elég energiával lát el, plusz van benne pici alkohol, ami feszültségoldó és kedélyjavító.

Nappal, amikor értelemszerűen nem fogyasztasz alkoholt, igyál akoholmentes változatot, az is hatásos.

2011. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:07


Tapasztalataim alapján a homeopátiás mocskok csak a pénzt viszik, eddig bármit próbáltam, tökéletesen hatástalan volt, a sedatif pct is beleértve. Semmit se csinál, hiába szopogatok el akár 10 db-ot is egymás után. Egy nulla.


A homeos vackokkal az a baj, hogy akinek bejön a placebo hatás, az odavan értük, viszont akinek nem hatásosak, annak egyáltalán nem.

2011. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19:07es vagyok. Az esetek nagy többségében én is röhögök azon,h a homeopátia semmit nem ér, és nagyon kritikus vagyok velük szemben, és nem hiszem el a dolgokat, míg a saját bőrömön meg nem tapasztalom. De a lényeg,h nekem beváltak ezek. Gondoljunk csak bele,h a vényre kapható gyógyszerek nagy része is növényekből készül egyé adalékanyagokkal. És bizonytott tény,h a macskagyökérnek nyugtató hatása van. De ha nem hiszed el, akkor szedheted nyugodtan azokat a szereket, amikben egyéb, nem termézetes anyagok is vannak. Mérgezzük jobban a szervezetünket a kelleténél!
2011. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19:10-nek igaza van - bár sajnos csak este, munka után alkalmazható. A recept nélküliek semmit sem érnek. 3 Valeriana nekem olyan, mintha 3 szőlőcukrot vettem volna be.
2011. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nerwenpflege! Kicsit büdös, de hatásos!
2011. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!