Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem mindegy, hogy DM-ben...

Nem mindegy, hogy DM-ben veszek smink letörlő mikroszálas kesztyűt, vagy simán takarításra valókendőt?

Figyelt kérdés

A gyárban gyakorlatilag ugyanabból az anyagból varrják szerintem az összes ilyen kis mikroszálas kesztyűkét és a takarításhoz való nagy kendőket. Most akkor nem mindegy, hogy melyiket veszem? Nyilván a takarítós kendő olcsóbb, de hogy azt simán lehet akkor utazás közben kis törölközőnek is használni nem?


Meg hogy a Decathlonos fürdő lepedő, az is tök ugyanaz, mint a boltokban vásárolható jó minőségű ablak törlő kendő, ami szösz mentességet garantál.


Akkor annál is, nem mindegy, hogy mit használok?


Én kéztörlő és arc törlőnek is használom, ugyanúgy mosom őket és természetesen egyszer sem takarítok velük.


Varrónők, akik esetleg ilyen helyen dolgoznak, hozzátok szól a kérdés, vagy akik nagy áruházakban dolgoznak, hogy lehet tudjátok.


De más is nyugodtan válaszolhat, aki úgy érzi! :)



2018. júl. 9. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Van különbség sajnos, elvileg ugyanaz kellene legyen. Viszont van puhább, durvább is.
2018. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meg hogy én kontaktlencsés vagyok, és a hagyományos törölköző nekem szöszös nem szeretem. És kéztörlőnek használom a Decathlon sport törölközőt,ami ugye sima kendő. De vettem ugyanolyan anyagú, minőségi ablaküvegtisztító mikroszálas kendőt, hát szerintem a 2 anyag gyakorlatilag ugyanaz.

Persze az üvegtörlő olcsóbb, többet is tudtam venni.

Ugye ez nem gáz.... szóval most szerintem tök mindegy miként árusítják, ezek szimplán anyagok, kendők, valószínű egyazon gyárból.

2018. júl. 9. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, lehet ugyanaz is.
2018. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!