Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak autós vizsga...

Mit csináljak autós vizsga közbeni idegesség, és rosszullét ellen?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok, most buktam meg másodjára, mert annyira ideges típus vagyok. Először is, jól megy már a vezetés, az oktatóm mondta, mehetek vizsgázni. Én nem mertem de muszáj volt, de annyira ideges voltam, hogy nem bírtam elindulni se. Remegek, izzadol, hányingerem van, néha hányok is, előtte nem tudok aludni. Általában ez megy. Most megint vizsgáztam, sikerült elindulni, de annyira elkezdtem remegni, és meg kellett állnom, mert annyira hányingerem lett és szédültem. Mivel semm pozitív tapasztalatom nem lett ezáltal, így még rosszabb. Az oktatóm szerint ezt már nekem kell valahogy megoldanom, mert jól vezetek és menne már. Világ életemben ilyen voltam :( és próbáltam segíteni mindennel de ha vizsga van akkor teljes pánik.

2018. júl. 10. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet ez nem való neked, elgondolkodtál? A vizsgadrukk tönkre teheti az életed.
2018. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy üveg kólát, igyál belőle a vizsga előtt fél litert, menj WC-re, a vizsgán pedig beszélj, amennyit tudsz, nyugodtabb leszel!
2018. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!