Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadékony vagyok. Mi...

Nagyon izzadékony vagyok. Mi állhat emögött?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul, hogy olyan tevékenységek izzasztanak meg túlzottan, amik a legtöbb embert nem. Vagy ha nyáron sétálás után bemegyek egy nem légkondis helyre, akkor is nehezen áll meg az izzadás. Ilyenkor annyira izzadok, hogy szó szerint csöpög, csorog rólam az izzadság, mintha zuhany alól jönnék. A fejem búbjától a lábamig. Sokszor hoz engem kellemetlen helyzetbe.

Mi miatt van ez?

Melyik orvoshoz tudok fordulni ezzel?



2018. júl. 10. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és 21 éves srác vagyok.
2018. júl. 10. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami hormonális oka lehet, vagy pajzsmirigy-probléma.


Szoktak itt ajánlgatni túlzott izzadásra valami AntiSudorica nevű dezodort, de szerintem az csak tüneti kezelés (már akinek egyáltalán beválik, mert sokaknak nem).

Szóval ki kellene deríteni az okot, úgyhogy menj el orvoshoz. És ha ő is csak izzadásgátlót ajánl, akkor ne hagyd annyiban.

2018. júl. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ki kell vizsgáltatni magad, hogy nincs-e valamilyen szervi baj, és ha minden negativ, akkor hiperhidrózis lehet.

Próbálj ki egy zsálya tea kúrát.

2018. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!