Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eléggé izzadékony vagyok....

Eléggé izzadékony vagyok. Csomó izzadásgátlót kipróbáltam, de mindtől izzadtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy,próbáld ki a secret dezodort.

Nekem eddig ez vált be,már amennyire;bár ettől is izzadok,de talán nem annyira,mint a többitől.(nem sok a különbség,ez igaz)

Azt utálom,hogy az ingek,pólók mindig tiszta vizesek rajtam(hónalj izzadás jellemző rám elsősorban,nem büdös,de vizes szinte mindig)

Ha van valakinek valami jó módszere erre,vagy megfizethető árú "csodaszert" tud ajánlani,én is szívesen fogadnám.

Kérdező,ha más megoldást nem találsz,esetleg a secret megér egy próbát.De biztosan van más is,ami használna,csak nem tudjuk,hogy hol keressük! :-)

2011. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem az izzadásgátlóktól izzadtál, hanem mert ilyen alkatvagy :)

Solutio Antisudorica - megoldja, igaz sokan ellenzik, mert aluiminiumot tartalémaz ( ahogy alegtöbb izzadásgátló).

2011. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica mellett voksolok én is.
2011. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. ápr. 24. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok - gyógyszertárban pár 100 forintért kapható a solutio antisudorica, sokáig elég, sőtvan aki hígítva használja , mertúgy is hatásos. Tudom, hogy sokak szerint egészségtelen, de azoknak, akik állandóan stresszelnek az izzadtságfoltok miatt, igazi megváltás, és már2-3 használat után hat!
2011. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nagyon köszönöm,ki fogom próbálni én is,hátha segít nekem is.Sok sikert neked kérdező!
2011. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha felíratjátok a házidokival, akkor még olcsóbb! :)

Tuti beválik mindkettőtöknek, régen én is csak fekete vagy fehér pólót mertem felvenni, de most már jöhet akármilyen.

Én lassan 6 éve használom, az első nyáron napi szinten használtam, de most már elég havi 1x. És amiatt is kevesebbet izzadok, hogy most már nem stresszelek miatta.

Egy a lényeg, hogy lefekvés előtt teljesen száraz hónaljra kenjétek, különben nagyon tud csípni. Reggel pedig mehet ugyanúgy a dezodor, hogy legyen vmi illatotok.

2011. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Vettem és használt.

Így spórolok egy csomó pénzt is,mert 350 forint volt.

Havonta átlag 1000-1500 forintot költöttem izzadás gátló dezodorokra,amik nem használtak.Ma is fehér blúzban voltam és végre nem volt izzadság folt a blúzomon.Én nőként nagyon szégyelltem,hogy ennyire izzadok.

Már bármit fel vehetek,nagyon köszönöm én is az ötletet!

2011. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó! :)

Örülök, hogy bevált, bár 100%-ig biztos voltam benne! :)

Lassan itt a nyár, akkor most már jöhetnek az élénk színek is! ;)

2011. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!