Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől remegek könnyebb fizikai...

Mitől remegek könnyebb fizikai munka után is?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy egy ideje nagyon hamar “elfáradok”, vagyis igazából nem fáradtság, mert érzem, hogy tudnám tovább csinálni az adott dolgot, de legfőképpen a kezeim iszonyatosan hamar kimerülnek, vagy nem tudom, hogy fogalmazzak. Például mostani példa, slaggal locsoltam egy szűk 10 percet, ezt ugye a hüvelykujjammal befogtam valamennyire, hogy jobban szórja a vizet meg messzebbre, nem sokkal utána írnom kellett és alig bírtam, mert a hüvelyk ujjam folyamatosan “összecsuklott” ahogy a tollat próbáltam fogni. Vagy akár az ivás is gondot okoz, olyanokról, hogy mondjuk kisebb dolgokkal piszkálódni, mint pl egy csavart becsavarni már meg sem merek próbálkozni. Ilyen, és ehhez hasonló dolgokat tapasztalok, pedig kifejezetten jó fizikumú vagyok. Válaszokat előre is köszönöm!
2018. júl. 10. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Neurologiara el kellene menni. Kerj beutalot.
2018. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez semmi jót nem ígér sajnos. Lehet S-M is, vagy hasonló kezdeti tünetei. Teljes kivizsgálást javaslok, és ahogy 1. is írta neurológiát is.
2018. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlò tünetekkel nekem a milgamma szedését javasolta orvos ,pár hét és elmùlt teljesen
2018. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt ki kell iratni vagy vény nélkül kapható?
2018. júl. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!