Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja alvás közben összemart...

3 napja alvás közben összemartak a szúnyogok, de még mindig ugyanúgy látszik a csípesek helye, meg ugyanúgy viszket, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem szúnyog volt, hanem valami egyéb, amire kissé allergiás vagy. Én pl. hangyacsípéssel vagyok így. De lehet még pók vagy ágyi poloska vagy egyéb.
2018. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb a bőröd, és egy hatalmas vérszívó szúnyog volt. Fújd be IRIX-el, el fog múlni hamarosan.
2018. júl. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad megvakarni, akár mennyire is viszket, én Fenistillel szoktam bekenni, a csípéseket.
2018. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szúnyogcsípés nem viszket 3 napig. Másvalami volt az.
2018. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszkethet, ha lepermetezett szúnyog talált meg. Elfog múlni, nálam is volt ilyen az 1,5 hétig eltartott, mert folyamat véresre kapartam :P Esetleg bolha, ágyipoloska is lehet. Bár akkor minden este jelentkezne :) Én nem aggódnék ^^
2018. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szúnyogcsípés igenis viszkethet 3 napig simán, én is érzékeny vagyok rá, és sajnos néha jó pár nap kell, mire kezd "eltűnni". Nem mindig marad meg sokáig, de sajnos gyakran. Azt én sem tudom, mitől függ, hogy éppen elmúlik másnapra, vagy napokig viszket...
2018. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!