Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől megy a hasam folyamatosan?

Mitől megy a hasam folyamatosan?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan hasmenésem van és időnként irtóra begörcsöl a gyomrom és fáj. Egy ideje fogyokurázom egy középszintü koplalással.reggelizek,de többet nem eszem.tehát nemis értem,mit wc-zek ki ekkora mennyiségben.próbáltam már keserü csokival,de az nem használt. a háztartási keksz sem,és az egyéb szárított rágcsák sem. enni nem ettem semilyen fura kaját,amitől lehetne. mi lehet az oka?
2010. jún. 18. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vagy az étrended iszonytató szar

vagy vírusfertőzésed van


de inkább az előre tippelnék...

2010. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is érdekelne. Bár én nem csak reggel eszek, hanem inkább csak keveset, de ugyanígy vagyok vele.

egyébként tuti a fogyókúra miatt van mert amíg rendesen ettem, addig pl soha nem fájt görcsölt a hasam egyáltalán..

2010. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem normális,hogy napi egyszer eszel, a szervezeted nem tudta megszoktni. Egyébként rettentően egészségtelen amit csinálsz,akár más problémáid is lehetnek ha így folytatod. Egyél többször keveset inkább,meg válogasd meg,hogy mit,de ne egyszer egyél csak!
2010. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. tehát akkor valószínü,hogy a kevés kajak miatt.. bár nekem ez furán hangzik. most megpróbálkozok a széntablettával,mert attól elvileg elmuulik a hasmenés. remélem beválik.
2010. jún. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!