Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 és fél hete késik a mensesem...

2 és fél hete késik a mensesem. Folyamatosan olyan érzesem van hogy megfog jönni, vagyis fájdogál a hasam mint mikor. Mitől késhet? Lehet ciszta vagy valami ilyesmi? 44éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj nőgyógyászhoz, megvizsgál, esetleg azonnal megcsinál egy hüvelyi ultrahangot is (nálunk az sztk-ban ott helyben, az orvos készíti, nem kell külön időpont, csak a másik ágyra kell átfeküdni) és megmondja, hogy mi a baj. Valószínűleg semmi komoly, csak egy kis vérzészavar (az én dokim szerint 40 körül ez már természetes), de ennek az eldöntését tényleg bízd az orvosra! Jobbulást!

41/N

2011. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi...megyek orvoshoz,,de sajnos időpont kell.....addig is szeretnék tájékozódni.
2011. jan. 31. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg terhes nem lehetsz? Nekem akkor voltak ilyen tüneteim. Ha megvan rá az esély, a dokiig vehetsz egy gyorstesztet.
2011. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi ...

első gondolatom az volt,hogy baba van a dologban,,/bár spirálom van/de a teszt negativ lett.

2011. jan. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!