Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a talpamba ment tüskétől?

Figyelt kérdés

Nem nagy, körülbelül akkora, mint egy miteszer, de piszkosul fáj, ahogy lépek, bokáig le van tőle zsibbadva a lábam.


Próbáltam kiszedni csipesszel és kipiszkálni tűvel, nem moccant. :(



2018. júl. 12. 00:17
 1/3 anonim válasza:
93%
Nem biztos, hogy sikerül, mert anyukám mindig azt csinálta, hogy egy szelet uborkát (savanyúságból) valami vékonyabb ruhával, vagy manapság vannak ezek a nedves törlőkendők, azzal rákötötte. Amikor annyira beleivódott a leve, vagy magától kijött, vagy már könnyedén ki lehetett szedni. De ez már régen volt, lehet nem segít. Azért én viszont próbáltam.
2018. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos, pl?
2018. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legutóbb tüdőgyulladással ugrottam be. Átlagos megfázásokkal se rohangálok be, mert nem annyira nagy dolog, gondoltam, ezt is valahogy meg lehet oldani másként. Nagyjából ugyanazok az eszközök állnak rendelkezésére neki is, hogy kivegye.
2018. júl. 13. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!