Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a bolháktól? Nagyon sürgős

Figyelt kérdés
Kb ket hete kezdtek megjelenni furcsa kiütések, először szunnyogra tippeltem, aztán egy hete megláttam az első bolhát. Ismerős volt, de nem pánikoltam be, hiszen még volt két éve és eltűnt. Szült egy kóbor macska a padláson de már pár napja elvitte a kölykeit a környékről, a kutyám pedig nem vakarózik. Minden nap zuhanyzunk, takarítunk, a szobámba szinte mindent kieceteztünk, bolhaírtószerrel befújtuk, mindent megtettünk. Pont most csípett meg egy!! Mi a francot csináljak? A szüleimet nem csípi. Csapdát csináltam (detergenses meleg vizet),semmi haszna. Becsület szavamra meghalok. Mentolos kenőccsel, fenisztillel kenem magam óránként, a ruháimat kirázom, most szinte térdig érő zoknival ülök, ééés baaaaaazmeg megint megcsípett egy!! Kérlek segítsetek! Az elköltözés segítene?

2017. júl. 9. 21:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és már annyira sebes a lábam, folyik minden honnan a genny, hogy már nem mehetek fürdeni sem.
2017. júl. 9. 21:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Sürgősségi.
2017. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kutyátokban lehet a bolha, hiába nem vakarózik. Nagyon alaposan ki kell porszívózni, és a kutyát a lakásba nem szabad beengedni. Ha kicsi kutyáról van szó, akkor Advocate cseppel le kell csepegtetni. Állatorvos írja fel ezt a szert.
2017. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen kicsi kutya, házban nem volt fél éve. Bolhaírtó nyakörvet akarunk venni holnap
2017. júl. 9. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Rovarírtó céget keressetek, ha már nagyon elszaporodtak, akkor az egész lakást be kell fújni.
2017. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha bolhás a kutya akkor a nyakörv nem ér semmit az csak távoltartja. Akkor jó ha a kutya bolha mentes. Én cseppet használok a kutyámon. Kisállat boltokba lehet kapni az eladó is tud jó fajtákat ajánlani.
2017. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

3-as

Én nem hiszem, hogy a kutya elviseli, ha porszívózzák.

Kérdező

Én azt nem értem a történetben, hogy honnan tudtad, hogy az első bolha még 2 évig fog élni?

2017. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kutyát fürdesd meg neostomosanos vízben! ne mosd ki belőle! hafeljönnek a bolhák,ő a húnyó. Van még egy lehetőség. engedd be a kutyát a lakásba, hadd szedje össze a bolhákat ő. a nyakára viszont cseppents Frontline Combo spot-ont. ez egyrészt megöli a bolhákat, másrészt terméketlenné teszi. pár nap, és megszűnik a lakásban a bolha. a kutyát tartsd minél többet a lakásban ez alatt az időszak alatt!
2017. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kutyanak semmi koze! Mondom macskak voltak a padlason kb 3 hete jottek le. Ott van a bolha kolonia, mert tettunk meleg detergenses vizet, amelyet szeretnek a bolhak es reggelre kb 50 volt benne megfulladva. Hala az egnek egyre kevesebbet latok max 5-ot egy nap, de mar ez is eleg ahhoz h az egesz nyaram el lett baszva, mert mindenki aki a labam latja azt kerdi: mit csinaltaal :o ez van, ennek is vege lesz.
2017. júl. 31. 10:43
 10/10 anonim válasza:
Hogy tetted ki a detergenes vizet?
2023. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!