Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzsírdugó. Hogyan szabadulja...

Fülzsírdugó. Hogyan szabaduljak meg?

Figyelt kérdés

Orvos nem rendel most. Próbálkoztam sima vizet csepegtetni és hagyni, hogy feloldódjon, de nem segített. Sós vízzel is próbálkoztam, az sem. Parafin olajjal sem az sem. Az ilyen fültisztító sprék sose használtak. Fültisztítót nem használok.


Mit tehetek? Gondoltam, hogy fecskendővel magamtól kimosom, de félek, hogy valami károsodás történik.


2017. aug. 15. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne állj neki otthon barkácsolni, mert bajt is okozhatsz.

Melegíts sót, tedd bele konyharuhába, és feküdj rá, úgy, hogy a dugult füled lefele nézzen. A parafin olaj is jó, de szintén időt kell neki hagyni. Ha így nem dugul ki 2-3 nap alatt, akkor orvos tudja kimosni.

2017. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fülészet, utána pedig reggel-este fültisztító, sok bajt megelőzöl ezzel.
2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fültisztítót nem szabad használni. A baj abból van. Sajnos.
2017. aug. 15. 21:03
 4/4 anonim válasza:
Tudom mar regi kerdes, de hatha segitek valakinek:) Az Audisrpay adult nagyon jo! Nekem egy fülzsirdugo alakult ki a fulemben. 3 napig hasznaltam es fulpiszkaloval belenyultam es egybe kijott
2018. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!