Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Karfiol szerű anyajegy a...

Karfiol szerű anyajegy a mellkason, elég nagy (kb 1cm magas, széles és domború). Aggódhatok?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során nem vettem észre ezen az anyajegyen semmit, mostanában voltam uszodában és valami narancssárga pirosas anyag folyt belőle(?) és mostanában olyan mintha sok kis mirigy lenne rajta és mint a pattanást ki lehet nyomni, mi lehet ez? :/ Nem fáj, nem piros, csak ilyen fehér cucc jön ki belőle több helyen(igen, az anyajegyből o.o) :S

23/N


2018. júl. 17. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
És orvoshoz miért nem szaladtál már el? Pláne, h gondolom nyomogatod is, h jöjjön ki a "fehér cucc". Lehetséges, h elkaptál valamit és anyajegyek esetében ez nem vicc. Hihetetlen mennyire felelőtlenek vagytok. Eszem megáll.
2018. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj orvoshoz!
2018. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megírod, mi lett végül? Mit mondott a doki?
2018. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!