Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MÁV váltókezelői pozíciójánál...

MÁV váltókezelői pozíciójánál hogyan néz ki az alkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 17:56
 1/3 anonim válasza:

Én kb egy éve voltam, reflex, hallas, latas, ekg, 500 kérdéses teszt kitöltés


Ezekre emlékszem, sok sikert!

2018. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
56%

1#

Drogteszt, vérvétel, vizelet

2018. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A MÁV nál egyébként is nagyon szigoruak az orvosi vizsgálatok . Ezt a saját területi orvosi rendelőikben végzik is el .A forgalmista ,és váltókezelő vizsgálati szintje 1 kategóriába esik,mert ők vannak kapcsolatban a forgalommal .A színtéveztés itt már kizáró ok .

Alapjában olyan,mint egy hivatáos gépkocsi vezetőnek ,vagy még rázósabb is .Pszichológiából nem csak az az 500 kérdés van,amire megadott időn belül kell válaszolni,hanem gyakorlati feladatok is .Milyen gyorsan reagálsz egy felvillanó képre,és ezt egy sötétitett szobában végzik .

Aztán hogy osztod meg a figyelmed,egyszerre 2 irányba,mennyi idő alatt reagálsz rá .

Mennél gyorsabban reagálsz valamire ,annál gyorsabban jönnek a feladatok is .

Lehet olyan is ami nagyon egyszerünek látszik a feladat első felében,de mikor közlik mi a másik fele ,na erre nem gondol senki.

Ha sikerül bejutnod,aztán forgalmi vizsgákat tenned,mert neked is annyit kell tudnod ebből ,mint egy forgalmistának,én csak gratulálni tudok neked.

Aztán 2 évente van újból orvosi,csak a pszichológiai vizsgálatot nem kérik.

Oktatásra aztán nagyon sokat fogsz járni,amit vizsgák követnek,aki nem felel meg,azt eltíltják a munkától .

Nincs az az orvos,akinek annyit kell vizsgázni az évek során,mint 1 váltókezelőnek .

Ezt csak az tudja aki jártas a vasút köreiben is .

2018. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!