Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondjak el mindent a házi...

Mondjak el mindent a házi dokinak? Mit reagálna?

Figyelt kérdés

Évekig gyógyszereztem magam töményen persze feketén szereztem be borsos áron mindig de nem is ez a gond.Rivotril,xanax.

Eleinte alvászavar miatt.Aztán pánikbeteg lettem már ha be kell mennem egy plázába vagy városba bárhova lever a viz hülye gondolataim vannak,de ha beveszel ezt azt semmit nem érzek,azon kívül hogy olyan mintha egy normális ember lennék.Nem zavarnak az emberek,nem vagyok zavart stb.Eleinte kb10mg xanaxot szedtem naponta nem ütött le az se,aludtam nyolc orát mentem edzeni dolgozni.Aztán rivotrilhoz jutottam mára lecsökkentettem az adagot napi2mg rivo es 1-2mg xanax alvás előtt.Mostanra a kapcsolataim kihűltek,elegem van a borsos árakból.Elmennék a dokihoz felírná nekem?


2018. júl. 23. 19:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon nem akarom hogy más gyógyszereket irjon fel ez a napi6mg frontin nekem minden búmat bajomat megoldja teljes életet élek vele nincs kedvem sanyargatni magam.

Még egy kérdés:mivel a frontin ugyebér nem kozvetlen altato csak en szedtem arra,altatot pl dormixum stilnox irhat fel?

2018. júl. 26. 09:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos altatót nem tudom, hogy írhat-e fel a háziorvos, mert azt nekem szakorvos irt fel. (Imovane-t meg Dormicumot), de ezeket mar nem szedem. Egy próbát megér mindenképp.


Ahogy írtad, hogy úgy érzed, hogy a Frontin hatása nálad az aktivitásodat is növeli, arról azt gondolom, hogy esetleg azzal növelheti, hogy tudsz rendesen pihenni, de úgy közvetlenül nincs hatással rá..bár nem vagyok orvos :)


Arra viszont mindenkepp gondolj, hogy hosszu tavon nem biztos, hogy a frontin jo megoldas lesz (a hozzaszokas miatt, vagyishogy idovel majd tobb kell ugyanannak a nyugalmi allapotnak az eleresehez), szoval hosszu tavon en tenyleg javasolnam az antidepit.

Amit en most szedek (SNRI), ez az aktivitasomnak kifejezetten jot tesz a noradrenalin miatt, lenyegeben ezzel a gyogyszerrel sikerult a napi 3x2mg Rivotrilbol 1x1mg-ra valtani (csak este), valamint tavaly nyaron 3 honapra teljesen megvalni tole.

Most is azert szedem mar csak mert "muszaj" (fel van irva), de van hogy elfelejtem (ilyen a szorongasaim alatt sosem fordult elo).


Jó egészséget kívánok!

2018. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!