Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami nem gyógyszeres...

Van valami nem gyógyszeres kezelés a streptococcus kiírtására?

Figyelt kérdés

Barátnőmtől elkaptam,és heregyulladást okozott,de nem akar múlni,és nem akarok már antibiotikumot szedni.

Hogy lehetne gyógyítani,akár gyógynövénnyel,vagy ha csak gyógyszeres kezelés van rá melyik a legjobb?


2010. jún. 19. 08:42
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt és mivel sügősen ki kellett írtani (szültem) vénásan kaptam Augmentin antibiotikumot. Attól elmúlt és a gyerek se kapta el. Keresgélhetsz a neten úgy, hogy "természetes antibiotikumok" (Én grapefruit mag csepp párti vagyok),de inkább orvoshoz kéne menni, ha még nem tetted, mert ez azért komoly dolog.
2010. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De voltam.Már túl vagyok az antibiotikum kúrán. De ilyen általános gyógyszert kaptam.Mindenhol azt olvastam én is,hogy az Augmentin a legjobb rá.
2010. jún. 19. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Streptococcust csak antibiotikummal lehet kiirtani, semmi mással.

A heregyulladás viszont nem játék, mert meddőséget okozhat, szóval mindenképp menj orvoshoz.


Amúgy biztos, hogy Streptococcus???

2010. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen.Voltam már orvosnál,írt fel gyógyszert.A kúra le is járt,de nem érzem hogy meggyógyult volna.
2010. jún. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!