Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem szerintetek...

Miért fáj a fejem szerintetek időközönként mozgás hatására?

Figyelt kérdés

Mikor mozgok,a fejtetőmnél lüktető fájdalom jön létre,ami nagyon fáj,aztán pár másodperc után el is múlik a fájdalom.Már a jobb fülemre is kiterjedt a fájdalom,de az még nem annyira vészes.Érzem a vért,ahogy lüktet a fejemnél,de a vérnyomásom jó. (121/64) nekem 3 tippem van mi lehet az oka. Légkondival ismerkedés,szőlőevés júliusban(érett volt),hirtelen fejmozgatás este,vagyis hirtelen forgás. Nem tudom,hogy menjek e orvoshoz,mert ez már 3. napja tart.


Remélem olvassa hozzá értő is a kérdésemet.



2018. júl. 24. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez a hirtelen kiugró, nagyon magas vérnyomás egyik tünete, legalábbis anyukámnál. Ha van otthon vérnyomásmérőd, akkor próbáld mérni, amikor érzed.
2018. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem akkor fájt így a fejem, amikor a fülembe víz volt. Nem úsztál a közelmúltban? A 2. Dolog amitől ez lehet, hogy a fogaddal van vmi gond... Egyébként sztem menj el orvoshoz, remélem tudtam segíteni...
2018. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem úsztam és nem fáj a fogam,a vérnyomásom is jó,a fülemben sincs víz,ugyhogy tényleg nem tudom mi lehet ez. De már a gerincem is fáj ugyanolyan nyomás fájdalom van ott is ha mozgok,illetve ha sétálok. Lehet olyan napszurást kapni,ami 4-5 nap múlva jelentkezik? mert egyszer a tűző napon kinnt kellett álnunk 20-30 percet kb és sajnos a hajam fekete színű és közepesen hosszú xd de valahol olvastam hogy a haj megvédi a fejet az UV sugaraktól...
2018. júl. 24. 18:37
 4/7 A kérdező kommentje:
A fejem tetején,vagy a fejem oldalán,a kisagynál is spontán lüktetve szokott fájni 5 másodpercig 1 óra alatt kb 20-30x. Vettem be Panalgorint meg Ukrán Algopirint,egy darabig jobb,de örökké ezt sem lehet szednem. Az orvos azt mondta,hogy igyak több folyadékot,meg szedjem ezt a gyógyszert,és ha 1 hét múlva sem múlik el,akkor beutal ideggyógyászatra.Miért pont oda akar küldeni? Értem,hogy az idegekkel van valami,de ott nem hiszem,hogy belém fognak látni :D
2018. júl. 26. 10:31
 5/7 A kérdező kommentje:
ez már az 5.nap.
2018. júl. 26. 10:32
 6/7 anonim válasza:
MINDENKÉPPEN menj el orvoshoz! Ha elmész dokihoz, abból nem lesz bajod...
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
7 nap után elmúlt.
2018. júl. 31. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!