Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni, valaki...

Nem tudok aludni, valaki segitsen?!

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak hogy rosszul alszanak de ilyen biztos hogy nincs mint en. Akar 50orat is kepes vagyok fent maradni mire vegre 4orat alszom. Orvosnal voltam , CT vizsgalaton minden ok, vèrkèp teljesen jo. Egyszeruen elohalott vagyok, hiaba a legzestechnika ,a meleg tej , pszchihologus stb mind hulyeseg, este nem agyalok, nem gondolok semmire csak fekszek amig fel nem kel a nap. Napi rutint beallitani keptelen vagyok foleg hogy vendeglatasban melozok. 1honapig ment az alvas 3gerodorm-al (altato) de mar hozza szoktam, ez miatt olyan feszult vagyok hogyha ugy szolnak hozzam torok zuzok... valaki help.. 3ve alszom rosszul, fel eve meg semmit. 22F
2018. júl. 24. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen drogokat szedsz, szedtél?
2018. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fel eve fogyasztottam utoljara MDMA-t extasy formajaban de csak egy felet. Elotte tavaly nyaron balatoni munkavegzes kozben speedet, annak mar egy eve , panikrohamok jottek ram utana honapokig. De ezektol teljesen megundorodtam, emelett edzek is minden nap 40-60percet, testem teljesen elfarad a nap vegere , a kasszabol a penz mar remego kezzel szamolom. Ha setalok a 2. Nap almatlansag utan es hirtelen jon valami fura erzes hogyha nem nezek egy fix targyra vagy kapaszkodom meg akkor elajjulok.
2018. júl. 24. 15:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Elàjulok**


Felre irtam, meg sosem tortent meg de nagyon eros ingert erzek ra.

2018. júl. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!