Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz az egészségü...

Miért ilyen rossz az egészségügy Magyarországon?

Figyelt kérdés
A numbeo.com alapján az egészségügyi rendszerünk 32 európai ország közül a szégyenteljes 31. helyet érte el. Csak Ukrajnát tudtuk megelőzni. A Visegrádi országokat már meg sem említem, mert fényévekkel vannak előttünk minden tekintetben. Románia és Bulgária jobb egészségügye sem meglepő már annyira, mivel jóval nagyobb mértékben fejlődik a gazdaságuk. De most jön a fekete leves még Szerbiában, Boszniában és Macedóniában is jobb az egészségügy mint nálunk ! A balkáni országok lehagytak minket egészségügy tekintetében. Én ezen az eredményen nem csodálkozom, csak szégyenkezem, hogy idáig süllyedt Magyarország egészségügye, hogy csak Ukrajnát tudtuk megelőzni. Az ATV, Hír Tv és az RTL Klub miért nem foglalkozik ezzel a jelentéssel ?

2017. szept. 20. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerinted rossz ? Szerintem meg tök jó !
2017. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Teljesség igényét kielégítve, a numbeo listája az alábbi linken érhető el !

2017. szept. 20. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

szerintem azért van annyi beteg, mert az emberek szerint mindenki felelős az egészségükért beleértve az orvosokat, politikusokat, csak éppen ők nem.

Van még valami?

2017. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másra fordítja a pénzt a kormány. Őket nem érdekli, mert megtehetik, ha betegek emennek a legjobb magánkórházakba. Imádkozni lehet, hogy ne legyen az embernek súlyos betegsége.
2017. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kasz gyu válasza:
Nem lehet, hogy azért mert akiket a jó egészségügy megmenthetett vola, azok már nem beszélnek. Aki meg valahogy megúszta, az meg örül neki!
2017. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Jaj, de imádom ezt a "Románia beelőzött minket" kezdetű dumákat

Hát, azt kívánom kedves kérdező, ha idáig látsz, menj Romániába élni, vagy kórházba,és személyesen tapasztald meg azt a csodát ami a balkánon van

2017. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os ! Te is csak dumálsz és nem tapasztaltad meg, hogy milyen a román egészségügy ! Egy nemzetközi felmérésnek, mint a numbeo lehet hinni, mert politikailag független és nem elfogult egy párt irányában sem.
2017. nov. 14. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!