Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Svédmasszőr tanfolyamot hol...

Atisaga86 kérdése:

Svédmasszőr tanfolyamot hol érdemes elvégezni Budapesten? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsinálni,de csak olyan helyen ahol tényleg normális, használható tudást adnak át.

Esetleg az is érdekelne hogy aki letette már,hol vett utána masszázs ágyat,ami összecsukható,és jól használható,jó minőségű?



2018. ápr. 24. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csatlakozz facebookon a Masszőrök egyesülete csoportba! Ott több választ kapsz, mint itt kaphatsz és ágyakat is sokan szoktak feltenni (újat vesznek, megunják, eladják...)


Sajnos a kérdésedben nem tudok segíteni, én a PTE-nél csináltam meg a gyógy-sportmasszőri képesítésem.


"Normális, használható tudást adnak át"

Hallásból annyit tudok, hogy sok tanfolyam megtanítja az 5 alapfogást és szervusz. Egy masszőr feladata ennél jóval többrétűbb... Erről fontos tájékozódni!

2018. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Masszázsakadémia. Profik és megbízhatóak.
2018. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 24. 21:00
 4/4 Király Péter 1 válasza:
Nemzetközi Masszázs Akadémia, én is ott végeztem, húgom, szomszéd, csak jókat mondtak erről iskoláról, igényes színvonalas oktatás, kapsz is pénzedért.
2019. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!