Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magyar nép genetikailag...

A magyar nép genetikailag hibás, vagy mi a probléma?

Figyelt kérdés

A hasonló országokhoz képest sokkal alacsonyabb az átlagéletkor, nálunk halnak meg a legtöbben rákban, szívrohamban. Itt van a legtöbb cukorbeteg európán belül, a legelhízottabb népek között vagyunk. Ezt általában a zsíros ételekkel magyarázzák, de Angliában, Németországban és Amerikában az emberek sokkal egészségtelenebb dolgokat esznek, az olaszok lapáttal eszik a tésztát, ennek ellenére tovább élnek(pedig a mi egészségügyi ellátásunk arányaiban nem ilyen rossz)

Mi folyik itt ?


2010. jún. 19. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a bölcsihálózat nincs kiépítve, nincs elég megfelelően képzett szakember és hosszabb távon valszeg még drágább is. miért nevelje fel vki más a gyerekemet? utána hamarosan oviba megy...egyébként meg gyakran egy-két éves időközben szoktak a gyerekek születni a családokban (legalábbis én így tapasztaltam) nálunk 3an vagyunk testvérek...nem lett vna értelme anyának elmennie dokihoz, amikor 2 éves prücsök mellett már várandós volt... őket meg igenis kell támogatni! 2 gyerek a családban nem elég, legalább 3 kell és akkor már növekvőben lenne a népesség! az meg, h kb 5évente egy gyerek, nagyon széthúzza a korkülönbséget, a tesóknak sem kellemes, ráadásul milyen munkavállalónak tűnne az, aki egyhuzamba 2-3 évet tud csak dolgozni, utána megint szülési szabadságra megy.... megoldás az otthoni meló.
2010. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hopsz elírás elmenni dokihoz= elmennie dolgozni:P sorry)))
2010. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy irtam korabban: ki kell epiteni normalis bolcsodehalozatot. Szerinted az viszont realis, hogy mondjuk 3 gyerekkel egy anyuka otthon maradhat 9 evig? Plusz minden masodik no "veszelyeztetett terhes" es mar par hetes terhesen elmegy tappenzre, ez is egy vicc. Attol meg, hogy bolcsibe megy a gyerek, nem mas fogja felnevelni, hanem en.
2010. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, mennyit dolgozol, de ha hozzáveszed az utazástis, az napi 9 óra min távol. reggel 7kor elhúzol, mondjuk jó, ha 5re tudsz érte menni.

egy éves prücsköknek már 8kor aludniuk kéne. szal van 3 órám nevelésre...

2010. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
OFF, elnezest a kerdezotol: Mondjuk en azert ennel tobbet vagyok tavol egy atlagos munkanapon. :) Viszont a te gondolatmeneted szerint oviba is felesleges es karos beadni a gyereket, mert majd akkor nem tudod nevelni. Amugy mit takar az, hogy neveles? Szerintem a gyerekek jo kezekben vannak szakkepzett dadusok gondoskodasa alatt, altalaban a bolcsis gyerekek gyorsabban tanulnak meg mindent, mint az otthon maradok.
2010. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!