Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 6 éves, szeptembertő...

Gyanyiszova Olga kérdése:

A kisfiam 6 éves, szeptembertől megy iskolába, van neki olyan probléma hogy kevés magyar szókincs van, mivel én orosz vagyok, egyedül neveltem idáig, de magyarul beszélünk, hogy lehetne gyakorolni?

Figyelt kérdés
Szoktam olvasni neki és utána kérem hogy meséljen miről szolt a mese, hat nagyon hehezzen megy .
2011. febr. 28. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod,az ovin kívül is vidd el olyan közösségbe,ahol sokat beszélgetnek vele,játszóház vagy ilyesmi.Ahol más gyerekektől is tanulhat.Tudod,vannak olyan foglalkozások is,ahol pl.gurmáznak,rajzolna,"alkotnak" együtt.Itt is sokat tanulhat.

Vagy nézzetek együtt magyar meséket és beszélgessetek utána róla.Az is jó,amit te csinálsz.Mondókákat is tanuljatok együtt vagy dalokat.

Az oviban nem mondták,hogy nehezen beszél magyarul?Mert,ha nem,akkor lehet hogy csak te gondolod így.

Egyébként én orosz szakos vagyok az egyetemen,szerintem a világ leggyönyörűségesebb nyelve az orosz.

Remélem a srácod mindkettőt szuperül meg fogja tanulni!

2011. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. febr. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!